Domki drewniane do 70 m2 – pomorskie

Całoroczne domki drewniane do 70 m2 – pomorskie 

Specjalizujemy się w budowaniu domków drewnianych całorocznych do 70 m2 w rejonie pomorskim.  Są to jedne z najbardziej popularnych rozwiązań do zagospodarowania działki budowlanej jak i rekreacyjnej. W naszej ofercie można znaleźć wiele realizacji domków drewnianych do 70 m2. 

W naszym portfolio oferujemy postawienie domków drewnianych całorocznych jak i sezonowych od zera jak i po wykończenie „pod klucz”. Na życzenie klienta pomagamy stworzyć projekt domku drewnianego do 70 m2 od oraz nanosimy ewentualne poprawki na obecny projekt. W kwestii projektu jesteśmy elastyczni i zawsze otwarci na wsparcie merytoryczne inwestorów. Z doświadczenia wiemy, że „papier przyjmie wszystko”.

Całoroczne domki drewniane do 70 m2 dlaczego warto

Budowa własnego domku drewnianego do 70m2 niesie za sobą wiele korzyści. Jednym z najważniejszych jest ekonomia. Zastosowanie najnowszych technologii w obróbce drewna pozwala zaoszczędzić wymierne środki w budżecie, które można przesunąć w stronę wykończenia inwestycji. 

Domki drewniane do 70m2 w pomorskim – realizacja fedde.pl

Domki drewniane do 70 m2 stawia się znacznie krócej niż budowle o podobnym metrażu z wykorzystaniem pustaków czy cegieł. Gotowe elementy przygotujemy wcześniej w naszej stolarni. Następnie po opracowaniu planu logistycznego zostaną one przetransportowane na miejsce budowy. Opracowanie planu transportu znacznie skraca czas budowy jak i przynosi oszczędności. 

Domki drewniane do 70 m2 charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem. Wiele osób decyduje się na budowę sezonowych domków parterowych do 70m2, jednak z każdym miesiącem widzimy zwiększające zainteresowanie budową domków drewnianych piętrowych do 70 m2. Budowa domku drewnianego piętrowego pomaga w lepszej organizacji dnia codziennego. Najczęściej w projektach domków piętrowych oddzielamy życie dzienne od nocnego. Na parterze znajduje się kuchnia z salonem, kotłownia (w zależności od projektu) i mała łazienka. Na piętrze projektujemy sypialnie.   


Zainteresowany?

Zbuduj domek drewniany swoich marzeń


Cena budowy Całorocznych domków drewnianych do 70 m2

Ceny budowę domków drewnianych całorocznych jak i sezonowych do 70m2 ustalamy indywidualnie. 

Z całą pewnością w cenie możemy uwzględnić takie usługi jak:

 • stworzenie projektu od zera,
 • naniesienie zmian w projekcie gotowym u klienta,
 • zaprojektowanie i zbudowanie instalacji elektrycznej,
 • zaprojektowanie i zbudowanie instalacji hydrailicznej, 
 • pomoc w doborze stolarki,
 • wykończenie domku drewnianego “pod klucz”,
 • zaprojektowanie i wykonanie mebli (kuchnia, sypialnia, szafy), 
 • stworzenie klimatycznego miejsca na kominek jak i dobrów pod względem wydajności, 
 • opracowanie ekonomicznego i wydajnego systemu ogrzewania domku drewnianego (ogrzewanie podłogowe, hybrydowe, elektryczne),
 • zaprojektowanie instalacji CWU
Schody drewniane – realizacja fedde.pl

W zależności od wyboru projektu na bazie naszego wieloletniego doświadczenia zawsze doradzamy i pomagamy w budowie domku drewnianego do 70m2, by służył na wiele lat.  

Domki drewniane do 70 m2 bez pozwolenia – nowe przepisy

Nowe przepisy dotyczące budowy domów do 70 m2 zostały uwzględnione w rządowym programie „Polski Ład”. Budowa domu z drewna jednorodzinnego do 70 m2 jest możliwa na podstawie zgłoszenia.

Domki drewniane rekreacyjne parterowe do 70 m2

Nowe przepisy do minimum ograniczają formalności. Każdy może rozpocząć budowę małego jednorodzinnego domu mieszkalnego, przejmując odpowiedzialność za kierowanie budową:

 • bez uzyskania pozwolenia na budowę, 
 • bez obowiązku ustanowienia kierownika budowy,
 • bez prowadzenia dziennika budowy. 

Jako producent i wieloletni wykonawca domów drewnianych szkieletowych mamy już w swojej ofercie modele zgodne z zapisami ustawy. Aktualnie uproszczona procedura (budowa na zgłoszenie), obowiązywała tylko dla obiektów o maksymalnej powierzchni 35 m2. W przeszłości było to ograniczeniem do inwestycji dla wielu osób, które chciały łatwo i tanio zbudować domki drewniane całoroczne do wykorzystania i zamieszkania o każdej porze roku. Nowe przepisy zwiększają powierzchnię domów drewnianych do 70 m2, co daje dużo większe pole manewru. 

Domki drewniane do 70 m2 gdzie uzyskać pozwolenie

Zgłoszenia budowy drewnianego domu do 70 m2 trzeba dokonać we właściwym dla swojej lokalizacji starostwie powiatowym. W świetle przepisów stosowny urząd ma do 21 dni na rozpatrzenie wniosku i odpowiedź. W przypadku kiedy nie uzyskamy w terminie odpowiedzi, brak takowej informacji jest dla nas pozytywny – oznacza zgodę na budowę.

Formularz wniosku o budowę domku drewnianego do 70 m2 należy pobrać ze strony internetowej starostwa powiatowego. 

Przykładowe adresy do starostw w województwie pomorskim:

Do wniosku należy dołączyć szkice planowanego budynku. Jeśli nie posiadasz szkicu, na pierwszym etapie rozmowy pomożemy je uzyskać. Współpracujemy z biurem architektów, które może stworzyć szkice od zera jak i nanieść korekty na obecny projekt. Wypełniony formularz należy złożyć w starostwie. 

Nasze realizacje domków drewnianych

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi realizacjami, to większość z nich znajdziesz w miejscu wszystkie domy. Zapraszamy do sprawdzenia domków jakie zrealizowaliśmy oraz ich różnorodności. Każdy dom jest dla nas sprawą indywidualną i wiemy jak dopasować je do klienta, tak by korzystanie z nich w przyszłości przynosiło uśmiech oraz radość mieszkańcom.


Domki drewniane całoroczne do 70 m2

Zbuduj domek drewniany swoich marzeń