Domki Drewniane w pomorskim – produkcja

Produkcją domków drewnianych w województwie pomorskim zajmujemy się od 1992 roku.

Przez ten czas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt realizacji w różnych lokalizacjach. Jesteśmy firmą, która oferuje domki drewniane w pomorskim. Wieloletnie doświadczenie, kreatywność i pasja sprawiły, że nasze domki są niemal w 100% wykonane z naturalnego drewna. Mamy śmiałe plany na przyszłość – chcemy rozszerzać nasze portfolio o nowe pomysły i inspiracje zaczerpnięte inwestycjami na całym świecie. Do tej pory udostępniliśmy już swoje produkty kilkudziesięciu zadowolonym klientom, większość z nich jest bardzo zadowolona z podjętej decyzji!


Do każdej realizacji domku drewnianego podchodzimy indywidualnie

Produkcja domów drewnianych


Domki drewniane w pomorskim, to jedna z najbardziej popularnych form budownictwa w ostatnich latach. Z naszych obserwacji widzimy, że z roku na rok znajduje coraz więcej zwolenników. To świetne rozwiązanie, które zdecydowanie przyciąga uwagę wielu osób. Domki drewniane charakteryzują się przede wszystkim drewnianymi elementami: podłogami, ścianami i stropami. Jednak na pewno warto zwrócić uwagę również na posadzki czy schody, jeśli planujemy stawiać dom drewniany piętrowy.

W naszej ofercie prócz zbudowania samego domku drewnianego w pomorskim możemy również zwiększyć liczbę wykonanych zadań. Świadczymy takie usługi jak np. projekt i montaż kuchni pod wymiar, idealnie pasującą do danego wnętrza. Mamy również doświadczenie w budowaniu drewnianych schodów w różnych konfiguracjach i kolorach oraz na życzenie klienta wykonamy meble.

Projekt architektoniczny domku drewnianego

Projekt architektoniczny powinien być przygotowany na podstawie analizy warunków przestrzennych oraz specyfiki miejsca inwestycji w województwie pomorskim. Propozycja powinna uwzględniać elementy funkcjonowania i zabudowy wnętrza. Ułatwia dostosowanie nowego domku drewnianego do wymagań ich potencjalnych użytkowników (np.: rodzin z dziećmi). Pomaga także oszacować możliwe koszty realizacji projektu.

Wykonywanie projektu architektonicznego ma ogromne znaczenie dla całego przebiegu realizacji inwestycji domku w pomorskim. Odpowiada on za planowanie i organizacje budowy obiektu mieszkalnego (domki drewniane) na lokalizacji inwestora. Współpracujemy z klientami zarówno z gotowym projektem architektonicznym jak i pomagamy zbudować go od początku.

Plany projektu Rajcza Vigo – realizacja fedde.pl

Dostarczenie potrzebnych narzędzi do robienia prac związanych z budowaniem i produkcją domku drewnianego w pomorskim

Produkcja domków drewnianych wymaga zaopatrzenia w potrzebne narzędzia. Jednak nie każdy ma możliwość pozwolić sobie na kupno profesjonalnych narzędzi budowlanych. Jako profesjonalna firma zajmująca się budowaniem i stawianiem domków drewnianych na pomorzu od 1992 roku mamy profesjonalny zakład produkcyjny. Znajduje się w miejscowości Kostkowo (pomorskie) w powiecie wejherowskim.

Jako firma Fedde produkujące domki drewniane w pomorskim, posiadamy certyfikaty DEKRA zapewniające świadectwo bezpieczeństwa i jakości. co czyni je bardziej atrakcyjnymi spośród innych fizycznych osób prowadzących ten sam interes gospodarczy.

Certyfikat DEKRA dla firmy Fedde – budowa domków drewnianych.

Transport i produkcja – domki drewniane w pomorskim

Jesteśmy w całości odpowiedzialni za operacje transportu i logistyki w województwie pomorskim podczas realizacji inwestycji. Wiemy jak obowiązkowy i wymagający dużej skrupulatności jest transport oraz przy złej organizacji procesu ma on bardzo kosztowny finał dla budżetu budowy.

Podczas produkcji elementów związanych z budową domków drewnianych rozkładamy proces tak, aby zmniejszyć koszty i zorganizować transport spójnie, wedle oczekiwań pozostałych czynników produkcji. Transport zawsze wykonujemy przez sprawdzonego przewoźnika, który posiada stosowne uprawnienia i licencje na prowadzenie takich usług.

Wzięcie odpowiedzialności za poprawne prowadzenie całej budowy domku drewnianego w pomorskim

Twoja inwestycja ma być przyjemnością – wszystkie wyzwania rodzące się na budowie, to nasze zadanie. Każdy nowo napotkany problem konsultujemy z inwestorem i sprawnie go rozwiązujemy. Pozwól, że wyjaśnię jak to wszystko działa. Zamawiasz domki drewniane w pomorskim dla swojej rodziny bądź firmy. Nasza firma zajmuje się nie tylko ich sprzedażą. Oferujemy również usługi projektowe oraz specjalistyczne porady techniczne, które mogą być bardzo przydatne podczas budowania domu. Jeśli chcą Państwo zamieszkać w ciepłym i pięknie urządzonym domku drewnianym całorocznym czy sezonowym, prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

Od początku do końca prowadzenia całej budowy inwestycja jest monitorowana przez nas. Wynika to z faktu, że każdy etap trzeba sprawdzić i upewnić się jest zgodny z projektem.


Do każdej realizacji domku drewnianego podchodzimy indywidualnie

Zbuduj swój wymarzony domek drewniany